Дитячі групи Айкідо

Проводиться набір школярів до груп айкідо та самооборони  за адресою: м. Либідська, вул. Антоновича 156, спортклуб «Успіх».

Всі ми, особливо діти, мріємо бути сильними, вміти захищати себе та своїх близьких, відстоювати погляди та переконання. Але, як казали мудреці, «найбільша перемога – це перемога над собою». Не можна одного дня прокинутися чемпіоном — силі і мудрості справжнього воїна завжди передують довгі і завзяті тренування. Саме тому дуже важливо не помилитись у виборі свого виду бойових мистецтв. Всі батьки розуміють, що саме в дитинстві закладається характер і хочуть, щоб їх дитина розвивалася фізично і росла як особистість. Засновані на поєднанні фізичного навантаження та вихованні сили волі, заняття Айкідо є чудовою базою для всебічного розвитку.

Вже на перших тренуваннях дитина набуває необхідних у повсякденному житті навичок безпечних падінь, навчається елементарним прийомам самозахисту, розвиває координацію рухів. Айкідо зробить Вашу дитину сильнішою та витривалішою, навчить дисципліні та самоконтролю. Тренування допоможуть Вашій дитині не лише пізнати основи бойового мистецтва, а й знайти нових друзів. Адже справжня сутність Айкідо є любов і повага. Насамперед саме ці якості розвивають у собі маленькі учні. На тренуваннях діти вчаться не придушувати один одного за рахунок фізичної сили, а думати та самостійно приймати правильні рішення у поєдинку.

Тренування загартовують тіло малюків і роблять їх здоровішими. Висока концентрація уваги допомагає їм стати успішнішими у навчанні, а основні істини Айкідо переносять у повсякденне життя принципи людяності, готовність допомогти. Різні вправи на концентрацію, медитацію та увагу розвивають в учнів здатність управління своїми емоціями, що дозволяє зберігати спокій та ясність розуму у будь-яких життєвих ситуаціях.

До кожної дитини можна знайти правильний підхід і навчити її взаємодії з однолітками. Тоді їй буде цікаво відвідувати тренування, отримувати нові знання та навички.

Для новачків перше тренування Айкідо в залах Голосієвського району проводиться безкоштовно. Форма одягу – кімоно (догі) або звичайний спортивний костюм із закритими колінами. Заняття проводяться на спеціальному покритті, тому взуття не буде потрібно. Ми займаємося босоніж або в шкарпетках.

Розклад тренувань Айкідо для дітей у Голосіївському районі